​Юрій Лещинський: Працівники кондитерської фабрики отримають компенсацію за вимушену зупинку роботи

Працівники кондитерської фабрики, які вимушені вже місяць не виходити на роботу, отримають компенсацію. 

Збільшення зарплати, покращення умов праці на підприємстві, відновлення його повноцінної роботи – це найважливіші питання на сьогодні. Про це заявив під час онлайн-конференції Юрій Лещинський, акціонер компанії «Дельта Кепітал С.А.», яка є інвестором ЗАТ «Житомирські ласощі».

У компанії переконані, що нинішній конфлікт повинен вирішуватись тільки законним юридичним шляхом, а представники ТДВ «ЖЛ», які забарикадувались у приміщенні разом із тітушками, мають понести відповідальність за безлад у місті та на підприємстві.

«Ми п’ять років судимося щодо права власності на фабрику. У нас весь цей час працюють офіси у Києві та Швейцарії. Але в Україні досі важко боротись за правду та відстоювати законні права навіть маючи в руках рішення суду. Я спілкувався із Хатією Деканоідзе, розповів про те, як ми воюємо за кондитерську фабрику. Вона пообіцяла: як тільки у неї на столі буде рішення суду щодо власності, вона за чотири години наведе там порядок. Але вона цього не зробила, і ми будемо знову до неї звертатись», – каже Юрій Лещинський.

Підприємець переконаний, що сьогодні українська влада має бути зацікавлена у тому, аби іноземний інвестор відчув захищеність.

«Бойко намагається перевести ситуацію у площину корпоративного конфлікту. Але це не так, тому що сьогодні мова іде про відновлення прав власності іноземного інвестора. У світі повинні бачити, що в Україні є законність та працює судова система. Ера Януковича та безкарності скінчилась», – кажуть акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі».

«У Бойка немає легальних підстав знаходитись на підприємстві. До речі, у нього ніхто бізнес не забирає, він є власником 25% компанії «Дельта Кепітал С.А.». Ми боремося легальним шляхом, ми пішли у суди, аби довести свою позицію. Зараз ми хочемо, аби рішення суду було виконано і ми могли би відновити повноцінну роботу Житомирських ласощів», – заявляє Юрій Лещинський.

Також інвестор додає, що ЗАТ «Житомирські ласощі» наймали для охорони приміщення представників ДСО.

«Тільки представники державної структури сьогодні охороняють наші приміщення, вони мають відповідні посвідчення. Усі інші молодики спортивної статури – це люди Бойка, вони перебувають там незаконно, влаштовують погроми, скидають цеглу із будівель, ламають техніку», – переконують акціонери ЗАТ.

В рамках онлайн-спілкування із житомирськими журналістами та працівниками фабрики Юрій Лещинський додав, що зараз усе залежить від того, як буде виконувати свої обов’язки нова українська влада.

«Ми чекаємо, що рішення суду буде виконано, поліція очистить приміщення фабрики від незрозумілих осіб, які там знаходяться незаконно, ми отримаємо можливість запустити роботу підприємства. Люди повинні мати роботу, а місто – отримувати податки», – впевнений Юрій Лещинський.

Прес-служба ЗАТ «Житомирські ласощі»