​Приміщення для встановлення комунального МРТ повністю готове до монтажу МРТ

Про це повідомили представники сервісної служби фірми-постачальника магнітно резонансного томографа ТОВ «ЄМГ «Україна».

3 лютого після чотирьох годин перевірки приміщення, де буде розміщено томограф, підписано акт готовності будинку та споруд до монтажних робіт. Його підписали представники обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, на території якої працюватиме томограф, КУ «Обласна база спеціального медичного постачання», будівельної фірми ПРБФ «Комунальник» та ТОВ «ЄМГ «Україна».

Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма зауважив, що Анжеліка Лабунська в понеділок скликала термінову нараду саме з питання встановлення МРТ, де було вирішено разом з громадськістю, владою, всіма представниками зацікавлених сторін підвести певну риску у першому етапі встановлення такого довгоочікуваного обладнання.

Представник сервісної служби ТОВ «ЄМГ «Україна» Андрій Сівак запевнив громадськість, що вже сьогодні буде направлено лист офіційним субпідрядникам з Німеччини, які відповідають за виготовлення та монтаж сітки Фарадея, для електромонтажних робіт. За попередньою інформацією ці роботи вже почнуть проводити з наступного тижня.

Сам процес встановлення магнітно резонансного томографа складається з 4 етапів: монтажу РЧ-кабіни, установки та підключення обладнання, налаштування самого обладнання і фінальний етап – отримання першого контрольного знімку. Ці процеси з урахуванням та дотриманням усіх технологій займають в середньому півтора місяці.

Прес-служба обласної ради