Прокуратура звернулась до ВССУ з приводу забудови житомирського Гідропарку

Прокуратура області, з метою повернення державному підприємству земель лісогосподарського призначення у районі Гідропарку поблизу м. Житомир, внесла до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, повідомляють в обласній прокуратурі.

Також одночасно прокуратурою заявлено клопотання про зупинення виконання зазначених рішень.

“Йдеться про факти  виділення приватним особам ділянок та забудова на території земель лісового фонду в межах Гідропарку та Житомирводоканалу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на підставі розпоряджень голови Житомирської райдержадміністрації, у листопаді 2010 та лютому 2011 роках, у порушення вимог Лісового та Земельного кодексів України, 78 громадянам незаконно передано у приватну власність земельні ділянки загальною площею 10,2577 га для ведення садівництва. Хоча зазначені землі лісогосподарського призначення перебували у постійному користуванні ДП «Житомирський військовий лісгосп».

Після одержання державних актів на землю власники розпочали спорудження житлових будинків.

З метою усунення виявлених порушень, прокуратура звернулася до суду.

Однак, рішенням Житомирського районного суду, залишеним у силі ухвалою апеляційного суду області, у задоволенні позовних вимог відмовлено, заходи забезпечення позову – заборону на будівництво та відчуження житла скасовано.