Школярі з Житомирської області побували у Верховній Раді. Фото

40 обдарованих школярів з Житомира та області побували у Верховній Раді України. Поїздка стала винагородою для дітей, які брали участь у творчому конкурсі до річниці Революції Гідності.

Конкурс оголосив народний депутат України Борислав Розенблат. За його підсумками всі учасники потрапили до Верховної Ради та побували на алеї Героїв Небесної Сотні.

На конкурс «Революція Гідності. Що змінив Майдан у головах українців?» діти надсилали вірші, оповідання, есе та навіть поеми:

«Коли я дивився новини, я побачив, що оголошується конкурс. Треба було написати вірш про Майдан. Я написав про те, що на Майдані є дві сторони – світла і лиха. Мене запросили і ми приїхали сюди з екскурсією», – говорить найменший учасник поїздки Олександр Штільгойз.

І хоча спочатку серед учасників конкурсу мали обрати переможців, які б поїхали на екскурсію, та дитяча творчість настільки розчулила народного депутата Борислава Розенблата, що він вирішив відвезти усіх конкурсантів до Верховної Ради:

«Мені було дуже приємно, що діти приїхали. З нашого боку ми надали усі можливості, щоб вони потрапили до Верховної Ради України. Думаю, для них це була незабутня поїздка», – говорить нардеп.

Тож до столиці поїхали діти з Житомира, Коростишева, Романова, Коростеня. Школярам показали Верховну Раду, розповіли її історію та провели кулуарами. Найбільше враження на дітей справила їхня присутність на одному з балконів сесійної зали у той час, коли там йшло засідання:

«Мені дуже сподобалося спостерігати за тим, як йде засідання Верховної Ради, як виступають депутати, що вони розказують, як реагують на відповіді одне одного», – розповідає школярка Богдана Шинькарук.

У Верховній Раді школярі також фотографувалися з нардепами та ставили їм запитання стосовно їхньої законотворчої діяльності. За словами присутніх нардепів, це була перша така велика екскурсійна група, яка приїхала не між пленарними засіданнями, а у самий розпал роботи народних обранців.

Усі дітки, які побували на екскурсії у Верховній Раді, отримали пам’ятні подарунки від нардепа. Згодом роботи дітей будуть опубліковані на сторінках Борислава Розенблата у соцмережах або ж у періодичних виданнях.