Житомирщину відвідала військова делегація Великої Британії

Навчальний центр Високомобільних десантних військ з робочою поїздкою відвідали Міністр з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 1 рангу Королівських ВМС Карен МакТір.  

Відбулася робоча зустріч із посадовими особами Командування ВДВ ЗС України на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським.

Гості практично ознайомилися, як здійснюється підготовка курсантів під керівництвом кваліфікованих інструкторів – представників Збройних сил Великої Британії.

Протягом курсу десантники вдосконалять свої навички у питаннях надання першої медичної допомоги безпосередньо під час бойових дій, розпізнавання і знешкодження замаскованих вибухових пристроїв, взаємодії у підрозділах під час евакуації поранених тощо.

«Я надзвичайно вражена побаченим. Ми змогли пересвідчитися, що британські інструктори передають українським військовим життєво необхідні знання. І це може врятувати їх життя, або життя їх колег. Також було проведено надзвичайно результативні зустрічі в Києві. За результатами, яких було підписано Меморандум про подальшу співпрацю і розвиток двосторонніх зв’язків», – наголосила Міністр з питань Збройних сил Великої Британії Пенні Модант.

Крім того, іноземна делегація мала побачила тренування одного з підрозділів ВДВ, які відпрацьовували вправи з «зачищення будівлі» від ворога та взяття її під контроль.

Сторони залишились задоволеними побаченим і сподіваються на подальшу співпрацю.