Житомирські бізнесмени незаконно вивозили ліс до Азії

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з поліцією викрили незаконну діяльність житомирських комерсантів, які організували схему протиправного експорту соснових пиломатеріалів до однієї з країн Азії, повідомляють в прес-службі СБУ.

Протягом 2014-2015 років ділки закуповували на пилорамах Житомирщини сосновий пиловник, виготовлений із необлікованої чи незаконно вирубаної деревини. Для легалізації сировини вони підробляли документи столичного державного лісокористувача.

“Співробітники Управління СБ України в Житомирській області встановили більше тридцяти фактів незаконного вивезення закордон 1,5 тисячі кубометрів соснового пиловнику, мінімальна вартість якого становить понад 2,5 мільйонів гривень”, – йдеться в повідомленні.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) Кримінального кодексу України. Матеріали про порушення ст. 483 (переміщення товарів через кордон з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України направлено до Державної фіскальної служби.