У Житомирі на Михайлівській пройде форум роботодавців і ярмарок вакансій

20 травня на пішохідній вулиці Житомира – Михайлівській – пройде форум роботодавців та ярмарок вакансій. Захід триватиме з 11.00 до 17.00 години і відбуватиметься у кілька етапів.

Панельні дискусії міської влади, бізнесу та навчальних закладів щодо розвитку навчання та міського ринку робочої сили проходитиме у сесійній залі міської ради до 13 години дня.

А з 13.00 стартує виставка підприємств, навчальних закладів, презентації житомирських компаній та їх продукції, ярмарок вакансій на Михайлівській. В планах заходу також майстер-класи для абітурієнтів та студентів на теми «Як обрати майбутню професію», «Підготовка до співбесіди», «Професійні резюме».

«Завдання форуму – налагодження безпосередніх та стійких контактів між навчальними закладами, роботодавцями, мешканцями міста та владою. Цей захід допоможе поінформувати житомирян про місцевого виробника, а тим – підняти рівень свого престижу серед споживачів. Важливим моментом є налагодження ділових стосунків. Як для роботодавця, так і для працівника», – говорить заступник мера Матвій Хренов.

На захід запрошуються всі без виключення підприємства міста, ВНЗ, коледжі, профтехучилища, центр зайнятості, кадрові агенції, містяни.

Контактні особи для реєстрації та уточнення подробиць: навчальним закладам – Юлія Сікан, 48-11-94, y.p.sikan@gmail.com, підприємцям – Наталія Кравченко, 48-12-03, n.v.kravchenko.zt@gmail.com

Прес-служба міської ради