Двоє жителів Житомирщини віддали шахраям понад 18 тисяч гривень

Жителі Андрушівського та Бердичівського району 13 червня постраждали від псевдопрацівників фінансових установ. Поліція встановлює осіб пройдисвітів і застерігає громадян від надмірної довірливості.

Аналогічні за змістом заяви упродовж дня надійшли до поліції від 26-річного жителя Андрушівського району та 57-річної жительки Бердичівщини.

За словами обох заявників, на їх мобільні зателефонували незнайомці, які представилися працівниками однієї з банківських установ. Абоненти розповіли про блокування поточних рахунків у зв’язку з технічним збоєм у системі і вказали на необхідність повідомити їм конфіденційну інформацію по карткам.

Довірившись незнайомцям, що телефонували, заявник із Андрушівщинивтратив із поточного рахунку понад 2 тисячі гривень, а жителькаБердичівщини – понад 16 тисяч гривень.

Нині у рамках розпочатих кримінальних проваджень за ч.1 ст.190 (Шахрайство) ККУ поліція встановлює осіб пройдисвітів і вживає заходів для відстеження руху коштів. Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.

Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області