Житомирянин виборов “срібло” на чемпіонаті Европи з акватлону

Українська збірна феєрично виступила на континентальній першості з акватлону, яку приймало французьке місто Шатору. Про це повідомляють на сайті ФТУ.

В перший день турніру всю триатлонну спільноту приголомшив виступ збірної України. Ще б пак – адже у змаганні чоловіків увесь п’єдестал пошани окупували українці!

Зокрема, срібну медаль виборов Єгор Мартиненко із Житомира.

У змаганні жінок серед спортсменок групи Еліт найближчою до нагород була найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова. Житомирянка посіла четверте місце, поступившись бронзовій призерці Ханні Кітчен (Великобританія) 20-ма секундами. Зазначимо, що в бігові Єлістратова показала третій час.

Федерація триатлону України вітає наших спортсменів з вдалим виступом і дякує їм та їхнім тренерам за відмінні результати.

Додамо, що акватлон є однією з наймолодших дисциплін у сучасному триатлоні, а перший чемпіонат світу з акватлону відбувся в 2012 році.