На сесії Житомирської ради розглянуть питання перейменування парку Гагаріна в Шодуарівський

На черговій сесії Житомирської ради розглянуть питання перейменування Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна в місті Житомирі на Шодуарівський парк.

Про це йдеться у проекті рішення міської ради, що з’явився сьогодні на сайті.

“Розглянувши електронну петицію щодо перейменування Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна на Шодуарівський парк, яка отримала підтримку більше як 250 громадян міста, враховуючи результати громадського обговорення та рекомендації міської комісії з топоніміки з даного питання, відповідно до статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статей 26, 37, пункту 8 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій до Житомирської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 02.02.2016 № 68, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна в місті Житомирі на Шодуарівський парк.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.”

Нагадаємо, вперше про перейменування парку Гагаріна в Шодуарівський парк заговорили майже два роки тому краєзнавці. У лютому 2016 року на громадських слуханнях та через петицію житомиряни підтримали дану ініціативу.