Близько 30 гектарів землі планується виділити учасникам АТО на Житомирщині

У п’ятницю, 29 липня, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру області Олександр Ходаківський спільно із заступником голови Любарської райдержадміністрації Андрієм Чмируком, головою Відділу Держгеокадастру у Любарському районі Михайлом Дейнекою та за участю представників громадськості провів виїзну нараду у Любарському районі.

Основним питанням було виділення земель для учасників АТО на території району. Зокрема, військовослужбовцям запропонували для передачі у власність земельні ділянки на території Гізівщинської та Пединківської сільських рад загальною площею близько 30 гектарів.

Під час наради було підняте питання щодо необхідності вилучення на користь учасників АТО двох земельних ділянок на території Старочорторійської сільської ради, які перебувають у постійному користуванні ДП «Дослідне господарство «Нова Перемога». На даний час, Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області направлено матеріали до Національної академії аграрних наук України для отримання згоди на вилучення зазначених земельних ділянок.

За матеріалами прес-служби ОДА