​У Коростені на річці Уж перевернувся човен та потонула жінка

1 серпня близько 16-ї години на рятувальну станцію м. Коростень звернувся чоловік з проханням допомогти відшукати потонулу співмешканку, яка разом з ним та ще двома дітьми віком 3 та 6 років перекинулася на човні посеред річки. Човен вони орендували у приватного підприємця в пункті прокату човнів та водних велосипедів.

Трагедія сталася на річці Уж на глибині 2,5 метри. Чоловік зміг дістати з води дітей та разом з ними доплисти до берега. Тільки врятувати жінку йому не вдалося. ЇЇ, ймовірно, віднесло течією далі від орієнтовного місця події. Однак водолази комунальної рятувальної служби на воді упродовж двох днів проводили пошукові роботи.

3 серпня близько 08:00 години рибалки сповістили, що зачепили її крючком під час вилову риби. Того ж ранку водолази дістали загиблу жінку. Нею виявилася мешканка с. Іванівка Коростенського району, 1980 р.н. Наразі врятовані діти перебувають у рідних. Усі обставини події з’ясовують правоохоронці.

Загалом з початку року на Житомирщині внаслідок необережного поводження на воді потонуло 23 особи, серед яких двоє дітей. Основна причина трагедій – купання у місцях стихійного відпочинку з порушенням правил поведінки на воді. Зокрема, необережне поводження на воді, купання в нетверезому стані, заплив на значні відстані, на небезпечні ділянки чи спроба переплисти водойму. У випадку з дітьми – це бездоглядність з боку дорослих, коли діти опиняються біля ставку, штучних водойм чи на річці самі.

У ДСНС України у Житомирській області