​У Житомирі стартував Кубок Незалежності з футзалу

У суботу, 6 серпня, у Житомирі урочисто відкрили турнір «Кубок Незалежності», ініціатором проведення якого виступив житомирський МФК «ІнБев» за підтримки Асоціації футзалу Житомира. 

За звання переможця турніру змагаються чотири команди: чинний чемпіон Житомира «Атлет», бронзовий призер минулорічного Чемпіонату МФК «ІнБев», СК «Візаж» та екстраліговий «ЛТК-ІнБев-НПУ», а змагання триватимуть впродовж трьох субот: 6, 13 та 20 серпня.

На церемонію відкриття “Кубку Незалежності завітали президент АФЖ Віктор Таран і засновник МФК «ІнБев» Микола Кирилович. Дітлахи вивели команди на майданчик ФОКу й після вітальних промов «Атлет» та МФК «ІнБев» зійшлися у футзальному двобої. Щоправда, початку матчу передувала ще одна подія – президент АФЖ Віктор Таран вручив нагороду «Кращого тренера першої ліги Відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2015/2016 рр.» граючому тренеру «Батьківщини Молодої» Володимиру Виговському.

А опісля «Атлет» і МФК «ІнБев» видали справжній футзальний спектакль. Гравці «ІнБева» тричі забивали у першому таймі, але на перерву команди пішли за рахунку 2:2 (автогол у пасиві гравця «ІнБева» Голені). У другій половині матчу команди влаштували гольову перестрілку: на дубль «атлета» Словінського у «ІнБева» відповіли Голеня та Рахметов, а гол Біляченка став заключним у матчі і переможним для «Атлета» – 5:4.

У іншому матчі суботи об’єднана лугансько-житомирсько-київська команда «ЛТК-ІнБев-НПУ» розгромила молодь СК «Візаж» з рахунком 5:0.

Наступні матчі «Кубку Незалежності» відбудуться у суботу, 13 серпня, у залі ФОКу: о 10:00 СК «Візаж» поміряється силою з «Атлетом», а об 11:00 відбудеться дербі між «ЛТК-ІнБев-НПУ» та «ІнБевом».

Запрошуємо всіх вболівальників на свято футзалу, вхід вільний.

Прес-служба Асоціації футзалу м. Житомира