Острівець гармонії серед бурхливих буднів

Рекламна агенція «Кран» 24 вересня у Шодуарівському парку в Житомирі організовує грандіозний фестиваль, на якому працюватиме більше 15 локацій і вхід на всі зони біля літнього театру буде вільним. Організатори запрошують пізнати всі тонкощі китайської чайної церемонії разом з Алісою Скворцовою.

Аліса Скворцова (http://www.alisasila.com) – безперечно талановита та багатогранна особистість. Вона – професійний ведичний астролог древньої традиції Тантра-Джйотіш, майстер китайської чайної церемонії, інструктор Чжунь Юань Цигун та персональний учень Сюи Минтана. 

Аліса володіє технікою терапії образами уяви, досліджує природу усвідомленого руху тілом, вивчає техніку Трайбл та індійський храмовий танець Одіссі, а також мандрує святими місцями країн Сходу, та є послідовницею прадавніх культур, художницею та поетесою.

Майстер розповіла, що китайська чайна церемонія зазвичай коштує в неї 200 грн., але вона дуже любить рідне місто та його мешканців, тому спеціально для фестивалю «Голова-галоша» ціна чайної церемонії буде лише 100 грн. Не втратьте таку чудову можливість!

Аліса буде знайомити всіх охочих із секретами та правилами проведення чайної церемонії, розповідати про Ведичну астрологію та техніку Трайбл-танцю. Майстер чайної церемонії використовує тільки накращий чай дуже високого гатунку, за яким відправляються експедиції у Китай. Це не просто чай – це висока культура. І кожен матиме можливість долучитися до прекрасного.

Спонсори фестивалю «Голова-галоша»:

Музична програма фестивалю:

Квитки на музичну програму мистецько-просвітницького фестивалю «Голова-галоша» можна придбати у ресторанах «Pizza Челентано».

Адреси ресторанів «Pizza Челентано»: майдан Соборний, 7/1; вул. Велика Бердичівська, 55.

Номери телефонів: (0412) 42 11 00, (0412) 34 55 00, (073) 158 34 28.

Кожен квиток на музичну частину фестивалю гарантує власнику професійне фото та його друк прямо на фестивалі від нашого партнераJAM studiohttp://www.jam-studio.com.ua.

Слідкуйте за новинами та анонсами на офіційному сайті та в соціальних мережах:

www.golova-galosha.com.ua

https://vk.com/golovagalosha

https://www.facebook.com/golovagalosha/