Поліцейські-вибухотехніки Житомирщини отримали сучасне оснащення для роботи

Спеціальну валізу зі спецобладнанням для огляду місця вибуху американського зразка підрозділ вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Житомирській області отримав для роботи після спільних навчань з колегами із США.

Від успішності завдань, які виконують ці фахівці, безпосередньо залежить безпека людей. Тож професіоналізм, вчасність ужитих ними заходів і належна технічна оснащеність є запорукою спокою і зведення до мінімуму ризиків виникнення вибухонебезпечних ситуацій і тяжкості їх наслідків.

Як розповів начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП Житомирщини Віктор Кручинський, нещодавно працівники підрозділу повернулися зі столиці, де проходили кількаденні навчання спільно із колегами з Федерального бюро розслідувань США.

– На тренінгах українські та американські вибухотехніки ділилися робочим досвідом, обговорювали шляхи попередження небезпечних ситуацій, алгоритм дій фахівців щодо знешкодження вибухових предметів та під час огляду місця вибуху та розглядали інші специфічні аспекти роботи, – зазначив він.

По закінченню курсів житомирський вибухотехнічний підрозділ отримав для роботи спеціальну валізу зі спецобладнанням для огляду місця вибуху американського зразка. До її складу входять комплекти захисного одягу, спеціальне маркувальне обладнання, засоби пошуку та вилучення залишків вибухівки тощо.

Слід зазначити, цьогоріч працівники підрозділу ВТС ГУНП Житомирщини здійснили понад 360 службових виїздів, у тому числі на місця виявлення небезпечних предметів.