​Розенблат: У 2017 році зарплати освітян зростуть на 33%

Згідно проекту державного бюджету на 2017 рік видатки зведеного бюджету на освіту зростуть до 145 мільярдів гривень, що на 21 мільярд гривень більше, ніж у поточному році, а зарплати освітян зростуть на 33%.

Про це під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти повідомив народний депутат Борислав Розенблат: «Можливо, для вас це поки що якісь ефемерні цифри, але це все вже закладено у проекті бюджету на 2017 рік і скоро ви відчуєте реальні зміни», – запевнив нардеп.

Він також зазначив, що, попри війну в країні і великі витрати на обороноздатність, гроші на реформування системи освіти в бюджеті є.

Борислав Розенблат навів приклад того, як із запуском реформи децентралізації у 2016 році зріс бюджет розвитку Житомира: «У 2013 році бюджет розвитку нашого міста Житомира складав 40 мільйонів гривень. Це кошти, за які ми мали ремонтувати дороги, під’їзди, дахи… Навіть якщо перевести на курс долара по 8 гривень, це невелика сума – усього 5 мільйонів доларів. Цього ж року бюджет розвитку нашого міста становить 400 мільйонів гривень, тобто, 16 мільйонів доларів», – зазначив він.

Під час свого виступу народний депутат також привітав житомирських освітян із грядешнім професійним святом та вручив 16 вчителям грамоти і медалі від Верховної Ради України.