На Житомирщині чоловік добровільно здав до поліції боєприпаси

Патрони та предмети, схожі на під ствольні гранати, добровільно здав до поліції 32-річний місцевий житель. Чоловік пояснив, що ці небезпечні речі знайшов і вирішив здати в поліцію.

Як повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Житомирській області, 10 жовтня до Бердичівського відділу поліції звернувся місцевий житель, який повідомив поліцейським про незвичайну знахідку – патрони та гранати.

Боєприпаси, серед яких 25 набоїв і 4 предмета циліндричної форми, у чоловіка прийняли працівники дозвільної системи.

Зазначимо, що бердичівлянин, який добровільно приніс у поліцію небезпечні предмети, не притягуватиметься кримінальної відповідальності за незаконне поводження з ними.

Поліція нагадує житомирянам та жителям регіону, що на Житомирщині у жовтні триваєь місячник добровільного роззброєння, упродовж якого громадяни можуть приносити і здавати до відділів і відділень поліції зброю, боєприпаси, вибухові речовини, які у них незаконно зберігаються.

Відповідно до чинного законодавства, у разі добровільної здачі таких предметів, особи звільняються від кримінальної відповідальності. У противному випадку, якщо небезпечні речі поліцейські вилучать у громадян у ході відпрацювань чи обшуків, їх власникам може загрожувати покарання – від 3 до 7 років позбавлення волі.