На Житомирщині поліцейські вилучили наркотики

Під час профілактичного відпрацювання району інспектори поліції виявили наркотичну сировину у жителів с. Нехворощ та м. Андрушівки.

За місцем проживання 29-річного жителя району, на горищі його будинку, поліцейські виявили кілька поліетиленових пакунків з сухою рослинною масою. Господар пояснив, що це подрібнені коноплі. Наркотичну сировину він придбав у незнайомця для власного вжитку.

А у м. Андрушівці, неподалік розважального закладу, при поверхневому огляді поліцейські виявили пакуночок з рослинною масою у 36-річного місцевого жителя. Чоловік також повідомив, що зберігав «травичку» для власних потреб.

– Нині за обома фактами тривають досудові розслідування, у рамках яких перевіряється причетність чоловіків до можливих незаконних оборудок з наркотичними засобами, – повідомив т.в.о. начальника Андрушівського відділення поліції Олександр Мартинюк.

Відповідно до ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, інформують у поліції.