Розвідка США прогнозує подальшу агресію РФ

Без категорії

Росія зберігатиме присутність на окупованому Донбасі.

Такий прогноз дав директор національної розвідки США Джеймз Клаппер.

Про це повідомляє Газета.юа.

“Росія хоче зберегти вплив у такому традиційному регіоні “великої Росії”, як Україна… Гадаю, нинішня напівпатова ситуація триватиме”, – зауважив він на слуханні в комітеті палати представників у справах розвідки.

РФ не змінить агресивної позиції щодо країн-членів НАТО у зв’язку з планами обраного майбутнього президента США Дональда Трампа поліпшити відносини Вашингтона й Москви, вважає розвідник.

Щодо Сирії, то недавнє прибуття до Середземного моря неподалік сирійського берега єдиного російського авіаносного корабля свідчить про те, що “Росія там залишиться”.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу “всіх іноземних військових формувань”. План дій містить пункт про проведення виборів на окупованій території.

На зустрічі в Берліні лідери Нормандської четвірки обговорювали питання так званої дорожньої карти.