Робота нардепа Розенблата у 2016 році: Житомир отримав ​20 мільйонів гривень

20 мільйонів гривень з державного бюджету на соціально-економічний розвиток додатково отримав Житомира за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата впродовж 2016 року. Ці кошти витратили на облаштування приймальних відділень трьох міських лікарень, асфальтування провулків та прибудинкових територій, а також на проведення капітального ремонту в освітніх закладах міста.

Більшу частину коштів, а саме 15 мільйонів гривень, спрямували на закупівлю медичного обладнання для приймальних відділень Центральної міської лікарні №1, Центральної міської лікарні №2 та Центральної міської дитячої лікарні. У тому числі 5 мільйонів гривень виділили на облаштування пологового відділення ЦМЛ №1 та 800 тисяч гривень отримав Житомирський перинатальний центр.

«Це гарний приклад продуктивної взаємодіїміж міською владою, депутатом-мажоритарником та Кабміном. Нове сучасне обладнання встановили ще у грудні і воно працює. Сьогодні люди вже можуть відчути результати нашої роботи. Я переконаний, що цьогоріч ми працюватимемо ще більш ефективно», – говорить народний депутат України Борислав Розенблат.

Понад 2 мільйони гривень у 2016 році було витрачено на асфальтування житомирських провулків та дворів.

Минулої зими у народного депутата оголосили конкурс на «найгірший провулок» та почали приймати звернення.

Від житомирян надійшли понад 50 заявок на асфальтування. Комісія у складі комунальників та громадських активістів обрала 9 адрес, де була найгірша ситуація, а саме: пров. 1-й Небесної сотні, пров. 2-й Вільській, пров. 2-й Гоголівський, пров. 1-й Крошенський, Київське шосе, 43/1, пров. 1-й Новопівнічний, пров. Кавалерійський, прибудинкова територія по вулиці Князів Острозьких та вул. Є. Коновальця:

«За сприяння Борислава Розенблата у 2015 році в Житомирі вже асфальтували провулки. Тоді на ремонт 10 провулків витратили більше 1 мільйона гривень. Цього разу державна субвенція склала 2 млн. 60 тис. гривень, адже ремонтувати довелось дуже занедбані дороги, деякі із них не ремонтувались понад 30 років», – говорить керівниця громадської приймальні народного депутата – Софія Павлова.

Крім того, завдяки перевиконанню державного бюджету у 2016 році, наприкінці грудня «під ялинку» Житомир отримав ще одну державну субвенцію у розмірі 3 мільйонів гривень.

«Вчора, коли приймався бюджет, я підійшов до прем’єр-міністра Гройсмана з проханням надати допомогу нашій житомирській громаді.І він дав свою згоду! Гроші вже сьогодні-завтра прийдуть на рахунки!», – повідомив радісну звістку нардеп на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook 21 грудня.

Ці кошти пішли на завершення капітальних ремонтів дитсадків та загальноосвітніх шкіл Житомира.

Нагадаємо, Борислав Розенблат потрапив у 10-ку найбільш ефективних нардепів України за рейтингом журналу «Фокус».

Прес-служба народного депутата Борислава Розенблата