Росія має на Трампа сексуальний та економічний компромат і вкладує в нього, – американська розвідка

У США розгортається новий скандал за участі новообраного президента Дональда Трампа, даних розвідки і “російського сліду”, інформує 24 канал.

Як пише Голос Америки, Обамі та самому Трампу були надані доповіді про зв’язок останнього з Кремлем. Доповідь опублікована з приміткою про те, що її дані неможливо підтвердити і нібито базується на свідченнях колишнього британського розвідника, який користується довірою спецслужб США.

Матеріали буцімто стверджують, що представники Трампа таємно зустрічались із представниками Росії домовляючись про “обмін люб’язностями”. У Трампа нібито обіцяли добиватись зняття санкції з Росії.

Читати

CNN Breaking News ✔@cnnbrk

CNN EXCLUSIVE: Intel chiefs presented Trump with claims of Russian efforts to compromise him. http://cnn.it/2igeigg

Також повідомляється, що росіяни нібито мають компромат на Трампа аж до відео сексуального характеру, нібито відзнятих під час його перебування у Москві.

Доповідь опублікована виданням Buzzfeed з приміткою про неможливість підтвердити наведені у ній дані.

“Згідно даних, в 2013 році Трамп замовив повій в номер готелю Ritz Carlton у Москві, в якому раніше зупинялися Барак і Мішель Обама – щоб ці повії нас***ли на ліжко, на якому раніше спало подружжя Обам. Природно, ФСБшники все це відзняли на приховані камери в кращому вигляді,” – зазначає журналіст Мілан Лєліч.

Дональд Трамп назвав цю заяву “фейком” та “полюванням на відьом”.