Стрілянина в Олевську – затримали 30 осіб

На даний час поліцією встановлені понад трьох десятків учасників конфлікту з обох сторін. Частина з них затримані. Решта осіб, які підозрюються у причетності до нічних подій, оголошені у розшук. 

Також розшукуються транспортні засоби, на яких учасникам стрілянини вдалося втекти з Олевська у ніч 16 січня. Про це репортер повідомив керівник Нацполіції в області В’ячеслав Печененко.

“Слідчі поліції та працівники обласної прокуратури продовжують допитувати свідків. Водночас триває проведення обшуків і вилучення речових доказів. У встановлених слідством учасників конфлікту поліцейськими вилучена офіційно зареєстрована зброя. Продовжується проведення низки призначених експертиз, у тому числі балістичної та молекулярно-генетичної”, – зазначає Печененко.

Також керівник ГУНП Житомирщини розповів, що нині в Олевському районі та у самому райцентрі проводяться спеціальні обмежувальні заходи для забезпечення публічного порядку та безпеки місцевих жителів. До цієї роботи залучені додаткові сили Національної поліції та Національної гвардії України: бійці підрозділів особливого та спеціального призначення і підрозділи патрульної поліції.

“Я запевняю, що розслідування обставин резонансних подій буде завершено у найкоротші терміни. Винні особи будуть притягнені до кримінальної відповідальності. Правопорядок на Олевщині, як і в цілому у регіоні, забезпечується на належному рівні”, – підсумував В’ячеслав Печененко.

Читайте такожподробиці та причини нічної перестрілки у Олевську