Український мультфільм побив рекорди в міжнародному прокаті

За перший вікенд перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм зібрав у міжнародному прокаті: 637,023 PLN (4, 350 млн. грн.) – у Польщі та 423.552,43 TL (3,071 млн. грн) – у Туреччині, а кількість глядачів склала понад 70 тис, передає Держагенство України з питань кіно.

«Ми дуже хвилювалися, як міжнародний глядач сприйме український мультфільм, адже для України це перший досвід. Перші відгуки дуже позитивні, тому ми з нетерпінням чекаємо, як відреагують на нашого Микиту в інших країнах»,– поділився Дмитро Бєлінський, продюсер мультфільму «Микита Кожум’яка».

«Всюди діти правильно сприймають добре, смішне й хороше. Вони сміються і переживають за героїв, як і українські дітлахи. Наприклад, переживали, щоб Микита не повірив відьмі», – розповів режисер мультфільму Манук Депоян 

Наступні країни, куди помандрує «The Dragon Spell»,– саме така назва мультфільму в міжнародному прокаті – це В’єтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

Нагадуємо, що «Микита Кожум’яка» за перший вікенд в Україні зібрав понад 5 млн. грн., а в цілому за прокат 12 млн. грн. і його побачило понад 200 тис. українських глядачів.