Від сьогодні на маршрут №177 «Житомир-Висока Піч» вийде новий перевізник – ПП «Шеріфф».
Про це повідомили в управлінні промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, де вчора проведели відбір перевізника на обслуговування цього маршруту.
Документи подали 4 перевізники: ТДВ «Житомирське АТП 11827», ПП «Шеріфф», ТОВ «САВ-Транс», ТОВ «Залізний Пегас».
Переможець визначався за строком експлуатації автобусів – той, хто запропонував найновіший транспорт, і зможе тимчасово обслуговувати маршрут. Відповідно до цього критерію, переможцем стало ПП «Шеріфф», подавши заявку з автобусами 2008 і 2013 років випуску.
Сьогодні з перевізником буде укладено тимчасовий договір на обслуговування маршруту № 177 «Житомир-Висока Піч» строком до 3 місяців або до проведення конкурсу на зазначений маршрут.
Нагадаємо, договір із попереднім перевізником Житомирська ОДА розірвала через те, що на маршрут вийшов нетверезий водій.