З 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи в окуповані частини Донбасу перекриті, – Турчинов

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України сьогодні до 13:00 всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті силами Національної поліції та Національної гвардії. 

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

«На виконання рішення РНБО силами Національної поліції та Національної гвардії сьогодні до 13:00 для будь-яких вантажних перевезень всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, будуть перекриті», – сказав він.

Читайте також: Чи готові українці вийти на масові акції протесту на підтримку блокади Донбасу

За його словами, в зоні проведення АТО не буде допущено жодних провокацій або диверсійної діяльності, які завдають шкоди безпеці країни. 

«Міністерство внутрішніх справ, СБУ залучатимуть громадськість на допомогу, але це стосується не судимих, не провокаторів, а тих, хто реально хоче допомогти державі, забезпечити цілковитий контроль за виконанням рішення РНБО», – зазначив  Турчинов.

«Хочу сказати всім патріотам: хто хоче захищати Україну, будь-ласка, підписуйте контракт і поповнюйте лави Збройних Сил або НГУ», – підсумував Секретар РНБО України.

Як повідомляв Репортер, Укрзалізниця припинила перевезення на окуповану територію Донбасу з 14 березня.