Частину вулиці перед посольством Росії у Вашингтоні назвуть на честь Бориса Нємцова

Комітет Сенату Сполучених Штатів Америки у справах держуправління затвердив законопроект про перейменування частини вулиці перед посольством Росії у Вашингтоні на честь Бориса Нємцова. Про це в середу, 17 травня, повідомляється на сайті комітету, пише DW.

Якщо за законопроект проголосують в Сенаті і в Палаті представників Конгресу, то “Борис Нємцов Плаза” стане новою адресою російської дипмісії в Сполучених Штатах. Дата розгляду цього питання у Конгресі поки невідома.

Ініціативу про перейменування частини вулиці перед посольством РФ у Вашингтоні на честь вбитого російського опозиційного політика вніс на розгляд Сенату республіканець Марко Рубіо 27 лютого цього року. 

“Кожного разу, дивлячись на вуличний покажчик або тисячі листів, що приходять на адресу “Борис Нємцов Плаза, 1″, Кремль абсолютно чітко усвідомлюватиме, що залякування і вбивства представників опозиції не залишаться непоміченими”, – наголосив тоді сенатор.

Нагадаємо, Борис Нємцов був застрелений в центрі Москви 27 лютого 2015 року. Зараз в Росії відбувається суд над його ймовірними вбивцями. Справу про замовників злочину виділили в окреме провадження. Єдиним підозрюваним в організації вбивства Бориса Нємцова є колишній офіцер батальйону “Північ” Руслан Мухудінов. Проте адвокат сім’ї Нємцова Вадим Прохоров переконаний, що Мухудінов не може бути головним замовником вбивства.