Ігор Гундич виконав 10% своїх обіцянок, а Сергій Сухомлин – 29%

У всеукраїнському рейтингу очільників областей у Ігоря Гундича 10% виконаних обіцянок.

Аналітики підрахували, скільки своїх обіцянок виконують керівники
облдержадміністрацій і мери обласних центрів України, – повідомляє Слово і Діло.

Правда, житомирський губернатор ще не так давно на своїй посаді.

Безумовним лідером серед найгірших є голова Київської ОДА Олександр Горган з 0% виконаних обіцянок із жовтня 2016 року. Недалеко від наого голови ОДА губернатор Хмельниччини Олександр Корнійчук – з моменту свого призначення він виконав 17% обіцянок.

П’ятірку аутсайдерів замикають очолюють керівники Рівненської і Луганської ОДА Олексій Муляренко і Юрій Гарбуз, які виконали по 20 і 25% обіцянок.

Найвідповідальнішим ж є голова Дніпропетровської області Валентин Резніченко, який за два з гаком роки на своїй посаді виконав 67% обіцянок.

Упритул до нього йдуть голови Черкаської і Сумської областей Юрій Ткаченко і Микола Клочко, які дотримали 65% і 61% своїх обіцянок відповідно.

Замикають п’ятірку відповідальних керівників ОДА голови Закарпатської і Одеської областей Геннадій Москаль і Максим Степанов: за час на посаді вони виконали 55% і 50% обіцянок.

Серед мерів найвідповідальнішим на сьогодні є міський голова Тернополя Сергій Надал, який дотримав 62% своїх обіцянок. Друге місце по виконаних обіцянках тримає мер Херсона Володимир Миколаєнко – його рейтинг відповідальності становить 53%.

Найбільш безвідповідальні мери України зараз в Ужгороді, Черкасах, Запоріжжі, Івано-Франківську і Кропивницькому: рівень відповідальності міських голів цих міст коливається між 11% у Богдана Андріїва і 21% у Андрія Райковича.

Щодо житомирського голови Сергія Сухомлина, то він виконав 29% своїх обіцянок.