Роботи ведуться відповідно до Програми зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури.
Зокрема, на вокзалах і станціях Дніпропетровськ, Запоріжжя 1, Новоолексіївка, Мелітополь, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, Бердянськ, Миколаїв для маломобільних груп населення спеціально облаштовані каси.
На вокзалі станції Коростень облаштовано кімнату гігієни.
Читати також: Недоступний Житомир. Як у місті й надалі нехтуються права людей з інвалідністю
На вокзалах станцій Запоріжжя, Запоріжжя-1 та Пологи оновлені згідно з міжнародними стандартами піктограми, символи та знаки. Крім того, у Котовську, Роздільній, Первомайську-на-Бузі, Вапнярці на станціях нанесено тактильні наземні та підлогові покажчики для осіб з вадами зору, а на вокзалі станції Миколаїв встановлено інформаційні покажчики для осіб з ураженням зору, слуху та опорно-рухового апарату.
Звукові маячки та пандуси на вхідних дверях залізничні будівельники встановили на вокзалах станцій Дніпропетровськ та Запоріжжя.
А от чи достатньо цього? Адже вокзалів набагато більше і не всі мають належні умови для таких людей. Та й взагалі для простих пасажирів.
Правда у Житомирі у 2015 році на залізничному вокзалі відкрили “Станцію доступності”.