Гуманітарна комісія облради погодила кандидатури двох керівників комунальних закладів області

Постійна комісія з гуманітарних питань обласної ради, яка пройшла за участі заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, 11 вересня погодила кандидатури на посади керівників двох комунальних закладів у галузі освіти.

За результатами конкурсів, переможцем на зайняття посади директора комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» став Юрій Коцюба. Кандидат на цю посаду за фахом вчитель фізики і математики і наразі працює викладачем електроніки у Житомирському автомобільно-дорожньому коледжі Національного транспортного університету.

Інший кандидат, Наталія Бордюг, претендує на посаду керівника Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Претендент за фахом вчитель біології і хімії, працює доцентом кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Житомирського національного агроекологічного університету.

З обома кандидатами планується укласти контракти терміном на 3 роки.

Обговорюючи претендентів на посади, депутати, зокрема, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук наголосили на необхідності поліпшити матеріально-технічний стан цих закладів.

«У цих позашкільних закладах вже тривалий час не оновлювалась матеріальна-технічна база. У центрі науково-технічної творчості учнівської молоді були й картинги, й траса для картингів, є комп’ютерний клас, але все це вже застаріло, адже придбано до 2003 року. Тому при формуванні бюджету на наступний рік будемо вносити пропозиції щодо виділення коштів на придбання більш сучасної техніки, яка б відповідала вимогам сьогодення, аби привабити і зацікавити дітей відвідувати позашкільні заклади», – зазначив Максим Вілівчук.

1agumgal1

1agumgal2

1agumgal3

1agumgal4

1agumgal5

1agumgal6

1agumgal7

1agumgal8

1agumgal9

Прес-служба обласної ради