Канада і Україна домовились про запуск поліцейської академії

Україна та Канада домовились про надання допомоги у запуску Поліцейської академії. Про це Укрінформу розповів державний секретар МВС Олексій Тахтай.

“Ми домовилися із керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання нам методологічної допомоги у формуванні нашої Поліцейської академії. Це дуже важливо, адже ті форми і методи навчання, які використовуються в Україні – не відповідають вимогам сьогодення”, – заявив Тахтай.

Він також наголосив, що Канада передасть Україні свій досвід щодо того, “як і що викладати, яка структура освітнього процесу, які традиції, яким чином загартовується дух рекрутів”.

Тахтай додав, що основною метою поїздки, під час якої делегації МВС вдалося відвідати Оттаву, Торонто та Реджайну, було ознайомлення із поліцейською освітою в Канаді.

Державний секретар МВС зазначив, що Україна візьме за приклад канадську систему поліцейської освіти, однак адаптує її до українських реалій.

“Зробити повну репліку неможливо. Ми вивчаємо найкращі світові досвіди і робимо свою модель, яка, одначе, буде схожа на канадську”, – переконаний він.

Нагадаємо, що 5 липня голова Національної поліції Сергій Князєв підписав наказ про створення Поліцейської академії. Так, у перший набір приймуть 500 поліцейських, а в подальшому планується прийняти до Академії 1000 – 1200 курсантів.