На День міста у Житомирі судді не тому віддали перше місце, але нагорода знайшла переможця. Фото

В Житомирі 10 вересня відбувся ІІ Космічний напівмарафон. На дистанції 2,5 км перемогу здобула команда «Фаворит». Про це повідомляють в прес-службі компанії.

Команда компанії показали найкращий результат у корпоративному забігу. Однак при підрахунку результатів судді схибили та нагородили іншу організацію.

На сторінці напівмарафону у Facebook 18 вересня повідомили, що суддівська колегія допустила помилку при визначенні переможця корпоративного забігу.

«Прикро усвідомлювати, та головною суддівською колегією ІІ космічного напівмарафону була допущена помилка при визначенні переможця корпоративного забігу. Через невірний запис стартового номера на фініші (спрацював людський фактор) команді «Фаворит», яка за сумою результатів 3-х учасників стала переможцем, було відведене лише 4 місце. Це з’ясувалось після повторного опрацювання протоколів забігу – пояснив головний суддя змагань Анатолій Нікітін.

Головна суддівська колегія приносить свої вибачення команді «Фаворит», обіцяємо нагородити членів команди та у подальшому у корпоративних забігах використовувати виключно електронну систему хронометражу», – йдеться у повідомленні.

У компанії «Фаворит» заявляють, що були впевнені у перемозі.

«Пробігли дуже добре і зразу після фінішу я був впевнений, що ми будемо, як що не перші, то точно в трійці призерів. Але після нагородження дізнався, що навіть в трійку не увійшли.

Не міг зрозуміти чому так підрахували результати. Був навіть шокований такими підсумками. Тоді в мене не було часу розбиратися. Насправді, був впевнений, що залишать все без змін. Але приємно здивувався, що результати перерахували. Надіюсь наступного разу організація і суддівство буде на вищому рівні», – поділився Андрій Яцюк, учасник команди «Фаворит».

У компанії «Фаворит», не чекаючи перерахунку результатів змагання, відзначили своїх учасників грамотами та цінними подарунками.

«Ми завжди знали, що у нас найкраща команда! Компанія «Фаворит» не оскаржувала результати напівмарафону, але нам приємно, що знайшовши власну помилку, судді її оприлюднили і наша команда посіла заслужене перше місце. Вітаємо з цим наших бігунів!» – наголосила керівник компанії «Фаворит», Ружена Ляшенко.