Наше “Динамо”: огляд матчу з албанським “Скендербеу”

“Динамо” приймало у рідних стінах албанський “Скендербеу”. Після перемоги “Шахтаря”  хотілося б ще свята від українських клубів. Хотілося не те слово.

Спочатку було незрозуміло. Перший тайм у наших щось не клеїлося, хоча моменти були, деякі стовідсотковоголеві.

Як сказав мій батько: “Виходячи сам на сам – бий! Ярмоленко б вдарив!” Не знаю, як там Ярмоленко, але момент Гармаша втрачено. Далі моменти Віди, Мбокані, але ніяк( Доречі по матчу взагалі дуже сподобався Віда – відпрацював на всі сто!

Також була геть не потрібна жовта картка Гонсалеса. Природа фола цього “горячого південного хлопчика” мені невідома.

А ось албанці свій момент використали, коли Музакє дали вдарити і він вдарив. 0-1.

У другому таймі ми побачили інше “Динамо”, наше “Динамо”.

Супер гол Сидорчука з гри, не думаючи, без підготовки. Далі зіграла заміна нашого тренера, коли замість Гармаша на полі з’явився Мораес. Саме він замкнув дальню стійку після прострілу Гонсалеса. І це все інтервалі трьох хвилин!!!

Далі була наша гра та давно вже потрібний пенальті, бо албанці грали дійсно жорсткувато. І… 3-1)))

Відмічу і Скендербреу. Хороша, зіграна команда, без супер зірок, але з бажанням кусатися. І кусалися вони жорстко. Добре відпрацювали у обороні, пресінгуючи чи не весь матч. Думаю у нашій групі буде цікаво.

Доречі “Партизан” зіграв у нічию з “Янг Бойз” 1-1, що для нас добре. Чекаємо наступних матчів та ще раз всіх з перемогою! Слава Україні!