Володимир Ширма відвідав військові навчання в Новоград-Волинську

Понад 300 військовозобов’язаних з підрозділів територіальної оборони області набули практичних навичок і умінь для захисту нашого краю та держави в ході військово-навчальних зборів, які добігли кінця 16 вересня.

На базі 12-го інженерного полку м. Новоград-Волинського військовозобов’язані та резервісти впродовж 10 днів вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки, виконуючи практичні вправ стрільби зі стрілецької зброї, з тактико-спеціальної та інженерної підготовки, військово-медичної підготовки щодо надання першої медичної допомоги, підготовки зі зв’язку, військової топографії, захисту від зброї масового ураження тощо.

Голова обласної ради Володимир Ширма, який був присутній на закритті навчань, подякував резервістам за сумлінне виконання обов’язків і зазначив, що попри те, що впродовж багатьох років армію нещадно руйнували, наші військові змогли дати гідну відсіч російській агресії.

«Коли виникла загрози цілісності і незалежності України, добровольці одними з перших зі зброєю в руках стали на захист держави. Зараз вже це не та армія, яка була до початку збройного конфлікту, це вже зовсім інші, оновлені, технічно оснащені збройні сили. І для тих, військових, які зараз на передовій, надзвичайно важливо знати, що позаду – міцний і надійний тил, професійно підготовлений резерв. І це є запорукою перемоги. І саме завдяки вам і вашому патріотизму жителі нашого краю відчуватимуть себе у безпеці», – звернувся до військовозобов’язаних Володимир Ширма і вручив Подяки голови обласної ради резервістам, які показали найкращі результати під час зборів.

Для надання допомоги у проведенні занять залучались військові, які є досвідченими воїнами та мають бойовий досвід, отриманий в зоні проведення антитерористичної операції, а також волонтери. На час перебування на навчанні військовозобов’язаних безкоштовно забезпечували військовою формою, харчуванням у військовій частині, медичною допомогою. Також за ними зберігається середньомісячна заробітна плата за місцем роботи, та різні грошові заохочення.

Військовозобов’язаним та резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань). Розміри грошових виплат, які здійснюються резервістам за час виконання ними обов`язків служби становить від 2400 до 3200 грн, в залежності від військового звання.

1abiyci1

1abiyci2

1abiyci3

1abiyci4

1abiyci5

1abiyci6

1abiyci7

1abiyci8

1abiyci9

1abiyci10

1abiyci11

1abiyci12

1abiyci13

1abiyci14

1abiyci15

1abiyci16

1abiyci17

1abiyci18

1abiyci19

1abiyci20

Прес-служба обласної ради