“Зіштовхуючи лобами крайніх лівих і крайніх правих, Росія генерує злість”, – генерал-лейтенант Герберт МакМастер

Радник Дональда Трампа з національної безпеки генерал-лейтенант Герберт МакМастер звинуватив Росію у “витонченій кампанії з підриву” вільних та відкритих суспільств.

За його словами, проти демократій Москва використовує пропаганду та дезінформацію.

Він заявив, що імовірне втручання Росії у вибори в США вочевидь було загрозою національної безпеки.

Як інформує ВВС, про це МакМастер сказав після того, як у стратегії національної безпеки США головними загрозами були названі Росія і Китай.

В інтерв’ю кореспонденту ВВС Ялді Хакім генерал МакМастер сказав:

“Ми маємо подивитись, що робить Росія насправді. Звичайно, нам слід протистояти дестабілізаційній поведінці Росії та витонченим кампаніям з пропаганди та дезінформації”.

Зусилля Москви, спрямовані на “поляризацію спільнот та зіткнення їх між собою, особливо в демократичному світі та у вільних та відкритих суспільствах”, додав він.

“Я вважаю, що Росія веде дуже складну підривну кампанію, щоб вплинути на нашу впевненість у демократичних інституціях, у демократичних процесах, включно з виборами”, – сказав генерал.

За його словами, російська кампанія націлена на обидва полюси політичної ідеології.

“Вони підтримують крайні ліві групи; вони підтримують крайні праві групи. Їхня мета – створити таку напругу, таку злість, які підірвуть нашу впевненість у тому, хто ми є”, – зазначив він.

“Одне з найважливіших завдань – зняти завісу з цієї діяльності й показати її”, – додав він.