Житомир і Хулун-Буір підписали меморандум про співпрацю

Суспільство

14 травня було підписано Меморандум про співпрацю між містами Житомир  та Хулун-Буір. Зустріч керівництва Житомирської міської ради та представників делегації  міста Хулун-Буір (Китайська Народна Республіка) відбулася в прес-центрі міської ради.

Меморандум передбачає співпрацю співпрацю та обмін в економічній, громадській та гуманітарній сферах.

Про це повідомляє сайт міської ради Житомира.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин подякував представникам міста Хулун – Буір за співпрацю та налагодження партнерських стосунків між містами. Заступник міського голови м. Хулун – Буір пан Чень Чжи, у свою чергу,  висловив сподівання, що підписання документу стане початком плідної спіпраці та доброї дружби між містами.

Хулун-Буір знаходиться у східній частині автономного району Внутрішня Монголія (КНР). Округ названий на честь озер Хулун-Нур і Буйр-Нуур, що знаходяться на його території. Площа – 262,9 тис. км². На території округу розміщено 8 торговельних портів державного значення другого класу, з яких “Манчжурія” є найбільшим. Також наявні два аеропорти – “Хайлаер Дуншань” та “Маньчжоу Сіцзяо”. Хулун-Буір – це колиска етнічних меншин та кочових народів на півночі Китаю, яка є надзвичайно багатою на місцеві звичаї та обряди, дорогоцінні пам’ятки культури та історії, неймовірно смачну місцеву кухню, що в купі надає округу Хулун-Буір виняткового шарму.