У Житомирі на день міста перевіряли, як ведуться роботи на стадіоні “Полісся”, який весною пообіцяли відкрити восени

Без категорії

У День народження Житомира на Центральному стадіоні «Полісся» і далі активно ведуться роботи із його реконструкції. Адже це один із масштабних об’єктів ДФРР, який планують завершити до кінця 2018 року на Житомирщині, повідомляє прес-служба ЖОДА.

Як працюють на стадіоні «Полісся», оглянули сьогодні, 8 вересня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом із головою ОДА Ігорем Гундичем та головою облради Володимиром Ширмою.

«Житомир, який cьогодні святкує свій День народження, є спортивним. І це спільна наша робота, адже держава допомагає коштами і допомагає реалізувати ті проекти, які підготувало місцеве самоврядування. У Житомирі це 2 стадіони – «Полісся», «Спартак» та амбітний проект по будівництву велодоріжки. Наше завдання – зберегти ту інфраструктуру, яка є, підсилити її. А також запустити футбольну школу, тенісну академію, легкоатлетичний комплекс. І коли ми говоримо про відновлення спортивної інфраструктури, то ми робимо це для дітей, які будуть перемагати та представляти Житомир в Україні та за її межами», – сказав Геннадій Зубко.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич впевнений, що саме за рахунок реформи децентралізації на Житомирщині втілюються такі масштабні проекти, як реконструкція Центрального стадіону «Полісся».

«Ті проекти, які ми втілюємо, це в першу чергу завдячуючи фінансовій децентралізації. Ні одна амбулаторія, ні один стадіон, ні один спортивний майданчик у районі чи в ОТГ не був би зроблений, якби не було можливості фінансової. Сьогодні держава співфінансує реконструкцію стадіону на 70%, ще 30% виділяє обласний бюджет. Саме за рахунок децентралізації у нас є можливості і ми розуміємо, що їх потрібно використовувати. І у нас амбітні плани – ввести до кінця цього року стадіон в експлуатацію. І я вважаю, що це реально», – наголосив Ігор Гундич.

На стадіоні «Полісся» вже укладено трав’яний газон на футбольному полі, влаштовано фундамент під металоконструкції майбутнього накриття західної трибуни. Також тривають роботи з реконструкції тенісних кортів та благоустрою території.

У майбутній перспективі – облаштування бігових доріжок, монтаж накриття західної трибуни, завершення робіт із благоустрою.

Також Геннадій Зубко ознайомився із проектом реконструкції стадіону «Спартак» та будівництва велосипедної доріжки набережною р. Тетерів.