Українці втрачають інтерес до iPhone

Україна

У поточному році «айфони» купують удвічі рідше, ніж в минулому.

Американські смартфони втрачають українських покупців. Попит на «айфони» в цьому році майже вдвічі нижче, ніж у минулому. Не рятує ситуацію і вихід нових моделей телефонів від Apple.

В аналітичній компанії Counterpoint Research вказують, що в світі намітився новий тренд покупці все частіше відмовляються від придбання нових гаджетів на користь відновлених так званих «рефербишів». Але Україну цей тренд не зачепив в компанії MOYO вказують, що попит на відновлені iPhone також впав майже вдвічі.

За даними MOYO, за перші десять місяців поточного року українці придбали на 43% менше нових «айфонів», ніж за аналогічний період 2017 року. Попит на відновлені моделі впав ще більше на 48%. При цьому вихід нових iPhone XS, XS Max і XR залишився майже непоміченим українцями не було звичного ажіотажу на старті продажів і в попередніх замовленнях.

В MOYO вказують, що зниження попиту на «айфони» може бути викликано декількома факторами, серед яких: порівняно висока вартість нових моделей і посилення конкуренції з боку китайських брендів.