Андрушівка нарешті почала створювати громаду

Суспільство

27 грудня Андрушівська міська рада надала згоду на створення Андрушівської ОТГ. За рішення про ініціювання об’єднання проголосували 14 депутатів та міський голова.

«Це буде наша друга спроба у 2018 році створити об’єднану громаду. Маю впевненість, що спільними зусиллями ми створимо потужну громаду, яка зможе використати всі переваги реформи децентралізації для створення якісних змін у житті громадян», – наголосив Володимир Бойко, Андрушівський міський голова.

Згідно з рішенням, міська рада надала згоду на створення об’єднаної громади разом із 21-ю сільською радою Андрушівського району із центром у місті Андрушівка. Перспективна громада матиме понад 28 тисяч населення та займатиме площу 800 квадратних кілометрів.

На сьогодні на території району вже діє Червоненська об’єднана громада, до якої увійшли 6 рад із населенням у 5,7 тисяч. Андрушівка лишається одним із 6 районних центрів області, які досі не створили об’єднану громаду.

«Протягом всього 2018 року Житомирський Центр розвитку активно працював із громадами Андрушівського району. Сьогодні ми маємо рішення центральної садиби перспективної громади. Далі нас чекає напружена робота із громадами сіл, адже маємо пройти чіткий механізм формування», – наголошує Сергій Романович, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.