Найпопулярніший сервіс порівняння онлайн кредитів OKA Credit запустив українську версію сайту

Без категорії

OKA Credit – популярний інтернет-сервіс, на якому розміщена уся необхідна інформація про кредитні організації України.

OKA Credit – популярний інтернет-сервіс, на якому розміщена уся необхідна інформація про кредитні організації України. Завдяки зручному функціоналу користувачі мають змогу швидко порівняти умови кредиторів і обрати найбільш вигідну пропозицію. Цікаво, що саме OKA Credit став першим сайтом такого роду на українському ринку.

Так, сайт був створений у 2014 році і на той час не мав жодного українського аналогу. Розвиток сервісу помітний неозброєним оком: якщо на початку роботи користувач міг обрати з-поміж 3 оферів, то зараз на сайті розміщено 45 кредитних організацій, і цей показник щомісяця збільшується. Важливо також і те, що ще кілька років назад більшість користувачів сервісу були представниками центральних і південних регіонів України. Проте в останні 2 роки з’явився попит і в західних регіонах. У зв’язку з цим було прийняте рішення створити українськомовну версію сайту – https://oka-credit.com.ua/uk/

Хто користується онлайн кредитами в Україні

Ринок кредитування в Україні сьогодні стрімко розвивається. Щораз більша кількість людей використовує переваги Інтернету, щоб отримати гроші до зарплати або оплатити непередбачувані покупки. Статистика показує, що найчастіше до такого виду кредитування звертаються люди 50-65 років (39%), на другому місці за віковою категорією – користувачі 30-40 і 40-50 років (24% і 25% відповідно). Позичальники 24-29 років становлять 15% від усієї аудиторії. Це у більшості випадків представники сільських регіонів, невеликих та середніх міст. До речі, жінки та чоловіки практично однаково часто звертаються до онлайн-кредиторів з різницею у 7%.

Проте така статистика лише відображає тенденції ринку. На сайті OKA Credit знайдуться пропозиції для усіх повнолітніх користувачів будь-якої професії.

Онлайн позики доступні кожному

Будь-який кредитор висуває ряд вимог до позичальника. Сервіс OKA Credit дозволяє знайти пропозиції із найбільш лояльними умовами. Серед таких оферів ви зустрінете:

  • кредити на банківську карту;
  • кредити без довідки про доходи;
  • кредити без застави;
  • кредити без відсотків;
  • кредити без відмови;
  • кредити за паспортом;
  • кредити із замовленням грошей через СМС;
  • кредити для користувачів з поганою кредитною історією.

Ці послуги доступні усім повнолітнім громадянам України з будь якого регіону (за винятком окупованих територій: Крим, ДНР, ЛНР). Окрім того, ви можете взяти кредит онлайн у Києві, Львові, Чернівцях, Херсоні та інших містах на будь-які потреби без їх обумовлення з кредиторами.

Скористайтеся перевагами онлайн кредитів від OKA Credit

Ринок онлайн кредитування стрімко зростає. Це й не дивно, адже неважко оцінити переваги отримання фінансів у режимі 24/7, не виходячи з дому. З’являється все більше можливостей для українців у цій сфері: за умов жорсткої конкуренції кредитори висувають лояльні вимоги і підтверджують більше 70% заявок.  Скористайтеся і ви перевагами онлайн кредитів у своєму місті. Обрати найкращі умови кредиту допоможе сервіс OKA Credit.