У Житомирі на пішохідній вулиці влаштували ялинковий парад

Без категорії

Сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая житомирські підприємці, комунальні підприємства міста, представники ОСББ, навчальні заклади,  заклади охорони здоров’я прикрасили ялини на вулиці Михайлівській.  Про це повідомляє сайт мерії.

Житомиряни обирали іграшки на  свій смак та створювали ялинки власного дизайну .

«Наші майстрині спеціально випікали новорічні прикраси у формі печива та булочок. Виглядають вони ніби їстівні, але насправді зроблені так, щоб витримали і сніг і дощ. Прикрашаючи нашу ялинку, ми намагаємось створити для людей атмосферу різдвяно-новорічних свят», – говорить Тетяна, представниця підприємства «Золотий Каравай».

Лісові красуні прикрашені у різних стилях: цукерками, авторськими іграшками, бантами, ковбасою, м’якими іграшками, кулями, серпантином та логотипами.

«Ми прикрасили 8  ялин, які стоять в горщиках – ті, що ми ставили на Михайлівській десь місяць тому. Прикраси обирали на власний смак: червоні банти, сніжинки, кулі. Знаю, що позитивні емоції та веселий настрій всім житомирянам гарантовано!», – розповідає Олена, працівниця КП «Зеленбуд».

Діліться гарним настроєм, щирою посмішкою, вітайте один одного зі святами. Нехай Ваші близькі, колеги та друзі отримують тільки позитивні емоції у ці святкові дні!

У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ РОБОТУ РОЗПОЧНЕ РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК ТА ЗАСЯЄ ВОГНЯМИ ГОЛОВНА ЯЛИНКА МІСТА.

З повним сценарієм відзначення Новорічних та Різдвяних свят можна познайомитися тут http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5850.