У Житомирі в сквері по вулиці Лятошинського пройшло свято малюнку на асфальті для дітей переселенців. Метою заходу було не тільки об’єднати дітей, а й допомогти їм відволіктися, порадувати та залучити до життя міста, де вони зараз проживають. Розфарбувати свій день прийшло багато охочих. Дітей радували морозивом, печивом, цукерками.
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110796_photo_5343522268296362579_y.jpg)
Супутниками свята були позитив, настрій та дитячий сміх.
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657115742_yzobrazhenye_viber_2022-07-06_16-26-46-514.jpg)
Захід був організований благодійним фондом “Єдина перемога”, керівник Анатолій Кобзенко та громадською організацією “Ендшпіль”, засновники Ольга Іванюк та Ірина Литвинчук. «Це не просто патріотичний малюнок, не просто крейда. Ігри – це не лише спосіб розважитись та відволіктися від буденності, від війни. Для нас це і спосіб відволікти та об’єднати дітей і дорослих, асимілювати їх в наше місто, в умовно спокійне середовище. Разом ми не тільки граємося і малюємо, таким способом ми підтримуємо і їх патріотичне виховання, адже малюємо наші символи, наші кордони, наше майбутнє» – говорять представники ГО «Ендшпіль».
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110802_photo_5343522268296362561_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110787_photo_5341775092780221484_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110771_photo_5343522268296362562_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110775_photo_5343522268296362564_y.jpg)
В організації свята нам допомогла директор Житомирського професійного ліцею по вулиці Небесної Сотні 43 Олена Дерев’янко.
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110788_photo_5343654317065878994_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110801_photo_5343522268296362576_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110820_photo_5343654317065878992_y.jpg)
“Свято не відбулось би без смачного морозива від компанії “Ласунка”, керівник Коцюба Андрій, та смаколиків від магазину “Продукти”, керівник Михайло Дідковський, по вулиці Князів Острозьких”, – наголосив Анатолій Кобзенко.
“Морозива було так багато, що роздавали всім бажаючим, за це велика подяка “Ласунці”, – додав журналіст Сергій Форест. «І це важливо, адже всі ми українці, всі ми зараз житомиряни, звідки б родом не були».
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110838_photo_5343654317065878986_y.jpg)
Команда фонду “Єдина перемога” всі як один активно долучились до організації свята, а саме: Андрій Дацюк, Ілля Ярош, Богдан Кидисюк, Світлана Бабич, Сергій Лобач, Вікторія Форест, Наталія Загара.
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110817_photo_5343654317065878989_y.jpg)
“Морозива було так багато, що роздавали всім бажаючим, за це велика подяка “Ласунці”, – додав журналіст Сергій Форест. «І це важливо, адже всі ми українці, всі ми зараз житомиряни, звідки б родом не були».
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110838_photo_5343654317065878986_y.jpg)
![Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест Дитяче свято малюнку на асфальті «Моє право – жити у свій державі» принесло радість дітям-переселенцям, - Сергій Форест](https://zhitomir-online.com/uploads/posts/2022-07/1657110756_photo_5343522268296362575_y.jpg)
Команда фонду “Єдина перемога” всі як один активно долучились до організації свята, а саме: Андрій Дацюк, Ілля Ярош, Богдан Кидисюк, Світлана Бабич, Сергій Лобач, Вікторія Форест, Наталія Загара.