На Житомирщині двоє чоловіків закрили свій мисливський сезон… на завжди

На останні вихідні січня з міста Коростеня до села Великий Ліс Лугинського району у самотню дідову хатину приїхав 30-річний онук зі своїм товаришем. Чоловіків супроводжував собака – хлопці планували взяти активну участь у закритті мисливського сезону. Будиночок, де розташувалися хлопці, хоча і був старенький, але цілком придатний для життя, його часто відвідував та підтримував нинішній господар – син померлого дідуся.

Коли він у суботу, 29 січня, приїхав з міста Коростеня у батьківську хатину, то застав жахливу картину. Двоє молодих чоловіків, їхній собака та кіт, який з’являвся кожний раз у хаті з прибуттям людей, лежали мертвими. Приміщення були наповнені димом, хлопці спали на ліжку та дивані, де їх і застала смерть. На тілі одного з них, не покидаючи господаря до останньої хвилини лежав пес. Кіт спробував врятуватися, добрався до дверей, навіть дряпав їх кігтями, але там і загинув.

Викликані пожежні швидко виявили причину трагедії – напередодні мисливці сильно перегріли піч. Бік печі прикривала дерев’яна стіна. Коли чоловіки вже спали, дерево почало тліти, пізніше став димитися диван. Люди та тварини загинули від отруєння продуктами горіння.

Сергій Уланов, прес-служба УМНС України в Житомирській області

Репортер Житомира