Якість житомирської води проінспектував перший заступник міністра ЖКГ Юрій Хівріч

На Житомирщину з робочим візитом прибув перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Єгорович Хіврич.

Поїздка відбувається в рамках започаткованих міністерством перевірок в усіх регіонах країни технічного стану систем централізованого водовідведення, які потребують сьогодні суттєвого оновлення, оскільки будівництво нових каналізаційних потужностей і реконструкція діючих мереж і споруд було протягом останніх років припинено.

За інформацією Прес-служби КП “Житомирводоканал” Юрій Хіврич ознайомився з системою водовідведення в Коростишеві та місті Житомирі. Заступник міністра у супроводі заступника глови облдержадміністрації Миколи Олещенка та житомирського міського голови Володимира Дебоя відвідав очисні споруди каналізації Житомирського водоканалу. Директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Леонід Башинський ознайомив високопосадовців з роботою а ОСК-1, де сьогодня за сучасними технологіями очистки щодоби повертається для подальшого користування 76 тисяч метрів кубічних стічних вод та виклав проблеми, які потребують невідкладного вирішення і які без допомоги держави здійснити неможливо.

Заступник міністра дав позитивну оцінку діяльності житомирських фахівців і зазначив, що уже в травні в Уряді планують затвердити Концепцію Загальнодержавної програми розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України на 2012-2020 роки.

Сьогодні триває робота над цим документом і проблеми водогосподарства Житомира будуть при цьому враховані.