Кладовища Житомира підготували до поминальних днів

На міських кладовищах до поминальних днів проводиться очищення ділянок від сміття, сухостою та проводиться відновлення асфальтового покриття на в’їздах до кладовищ.

Директор комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Василь Ганченко повідомив, що на всіх міських кладовищах проводиться очищення ділянок від сміття та сухостою. Так, сьогодні, 28 квітня, на Корбутівському кладовищі працює 9 одиниць техніки та 22 працівники спецкомбінату. Всього для прибирання міських кладовищ задіяно 82 працівники та 15 одиниць техніки.

“Крім цього розчищено додатково 2 стоянки для автомобілів. Це додаткові 150-200 парковочних місць для індивідуального транспорту. Є стоянка і для транспорту інвалідів”, – зазначив керівник спецкомбінату.

Василь Ганченко також поінформував, що працівники спецкомбінату працюють за ущільненим графіком, оскільки мешканці міста активно прибирають надмогильні споруди рідних та близьких і збільшується кількість сміття, яке треба прибрати та вивезти. Так, напередодні поминальних днів працівники спецкомбінату прибирають кладовища до 20.00 год., а у неділю — сміття вивозитиметься з 5 години ранку.

Заступник начальника управління комунального господарства міської ради Віталій Шевчук зазначив, що проводиться ямковий ремонт доріг, які ведуть до кладовищ. Так, першими почали ремонтувати Західне шосе, вул. Черняховського, Клосовського, Короленка.

Також Віталій Шевчук нагадав, що традиційно у день поминання, 1 травня 2011 року, рух автотранспорту на міське кладовище «Корбутівка» буде організовано в односторонньому напрямку. Так, в’їзд до кладовища здійснюватиметься з боку вул. Черняховського, а виїзд — по вул. Сосновій та Короленка.

На цей день для перевезення громадян на міське кладовище «Корбутівка» будуть задіяні тролейбуси маршрутів №5 «Майдан Перемоги – Гідропарк», №9 «вул. Космонавтів – Гідропарк», №15 «Вокзал – Гідропарк», а від майдану Перемоги, Богунії, залізничного вокзалу – автобуси.

Безпосередньо у Поминальні дні на кладовищі чергуватиме машина «швидкої допомоги», патрулювання організовують і правоохоронні органи, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.