Майстер-клас по прибиранню міста від Світлани Пивоварової (фото)

Сьогодні працівники управлінь житлового та комунального господарства міської ради вирішили самостійно взятися до очищення територій, закликаючи до співпраці й житомирян. І почали із Київського шосе. Адже це – головний в’їзд у Житомир, візитівка та обличчя міста.

Світлана Пивоварова, начальник управління житлового господарства міської ради: “Сьогодні відповідно до розпорядження міського голови Володимира Дебоя та рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради ми розпочали загальноміський суботник з метою унормування стану міста до початку Пасхальних свят. До роботи задіяні комунальні підприємства, управління комунального та житлового господарства, представники КВЖРЕП №9, солдати військової частини. Таким чином ми подаємо приклад людям, щоб вони не залишалися байдужими і допомагали очищувати місто від сміття”.

Однак, мало хто із житомирян (принаймні тих, біля приватних секторів яких здійснювалося санітарне прибирання та вирізування зайвого гілля) взялися до роботи, інформує Репортер Житомира Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

Як це було:

До прибирання долучилися й солдати війської частини

Майстер-клас по прибиранню міста від Світлани Пивоварової :)))