Дитячі садки Житомира навідала благодійна делегація зі США

Cьогодні, 27 липня, у дитячі садки Житомира завітала делегація зі Сполучених Штатів Америки в рамках участі управління освіти Житомирської міської ради в гуманітарному проекті Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні.

У лютому 2011 року представники РУ ЦІХСОД в Україні містер і місіс Майнер з метою поліпшення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів вже відвідували Житомир, в результаті чого сім дошкільних закладів отримали дитячі меблі і технологічне обладнання для харчоблоків на загальну суму близько 92 тис грн.

На зустрічі також був присутній заступних міського голови Олександр Миколайович Бочковський, який висловив найщирішу подяку за допомогу житомирським дитсадкам, за ті благодійні справи, робляться від серця, від душі, та побажання подальшого співробітництва для підтримки підростаючого покоління.

Містер Майнер з сестрою, які вже декілька разів із задоволенням відвідували Житомир, зі свого боку подякували за прийняту пропозицію допомоги від благодійного фонду, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.