Працівниці школи-інтернату, яка витратила майже 109 тисяч гривень сирітських грошей, апеляційний суд вирок не пом’якшив

Як повідомила начальник відділу підтримання державного обвинувачення у суді Тетяна Магалецька, минулого тижня (6 липня) набув законної сили вирок Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо Халецької Т.М., яка працювала юристом Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.

Вироком суду колишню працівницю школи-інтернату визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених частиною 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частиною 2, 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Про це Репортерові Житомира повідомляє Прес-служба прокуратури Житомирської області.

Призначене Новоград-Волинським міськрайонним судом покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі зберіганням товарно-матеріальних цінностей на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності строком на 3 роки апеляційний суд Житомирської області не пом’якшив.

Халецьку Т.М. засуджено за те, що протягом жовтня 2009 року – березня 2010 року вона незаконно зняла з рахунків підопічних інтернату (21 дитини) та привласнила кошти на суму майже 109 тис. грн.