Олевська «Свобода» закликає передати громаді «безгосподарне» приміщення, де оселилися регіонали

6 вересня до розгляду десятої сесії Олевської міської ради були підготовлені документи про взяття на баланс громади території з господарськими будівлями колишньої ремонтно-будівельної дільниці (РБД).

Територія, розміром декілька гектарів, ні за ким не закріплена, а фактично – нічийна, відповідно, не приносить жодних прибутків. Ця ділянка, яка знаходиться в межах Олевська, очевидно, повинна бути в розпорядженні місцевої громади.

Фракція ВО «Свобода» голосувала на сесії за взяття зазначеного приміщення на баланс міськради. Але провладна більшість провалила позитивне вирішення питання, скориставшись відсутністю деяких опозиційних депутатів.

Чому так відбулось? Невже Олевській громаді не потрібні додаткові бюджетні надходження?

А вся справа в тому, що там розміщений районний штаб Партії Регіонів. Для чого їм ще сплачувати оренду якійсь громаді?

«Власні інтереси цієї політичної сили переважають над інтересами територіальної громади. Від можливої здачі в оренду після проведення експертної оцінки цієї земельної ділянки з господарськими будівлями містяни могли б мати певну користь. А зараз мають лише партійний офіс. «Свобода» виступає категорично проти такої привілейованості», – повідомляє голова Олевської районної організації ВО «Свобода», член виконавчого комітету Олевської міської ради Юрій Ковалінський.

Що це: безгосподарність чи звичайнісіньке привласнення? Відповідь має дати наступна сесія ради.