У Житомирі розшукують матір, яка залишила новонародженне немовля уночі на вулиці

Щойно народжену дівчинку знайшов неподалік свого подвір’я один із житомирян.

Події розгорталися пізньої ночі, близько 2 години. Чоловік, знаходячись в будинку, почув дитячий плач. Спочатку думав, що вдається, однак швидко зрозумів, що з вулиці дійсно доноситься дивний, як на таку пору, звук.

Він вийшов на власне подвір’я і тепер уже остаточно переконався, що тишу ночі пронизує плач і лине він з вулиці. Орієнтуючись на звук, чоловік виявив на узбіччі дороги немовля, яке махаючи ручками та ніжками зовсім розмоталося з пелюшки, в яку було сповите.

Медичні працівники, які прибули за викликом, констатували, що дівчинка приблизно годину тому, як з’явилася на світ, і навіть пуповина у дитина не була перев’язана.

Заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції УМВС України в області Віктор Костик: “Разом з «швидкою» за вказаною адресою розпочала роботу і слідчо-оперативна група Богунського РВ м. Житомира. У першу чергу, працівники міліції спрямували свої зусилля на фіксацію залишених невідомою особою слідів.

На даний час перевіряється досить широке коло людей щодо можливої причетності до події, направлені відповідні запити до лікувальних установ області. Проводиться коплекс інших розшукових заходів для встановлення матері, яка змогла залишити новонароджене дитя посеред ночі на вулиці”.

За словами лікарів, які тепер опікуються дівчинкою, у результаті переохолодження її стан важкий, але стабільний.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст.135 (Залишення в небезпеці матір’ю новонародженої дитини) Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження волі до 3 років або позбавлення волі на той самий строк, інформує Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області.

_________________________________________________________________________

Якщо хтось володіє будь-якою інформацією, що може допомогти у встановленні всіх обставин названої події, що сталася у ніч з 8 на 9 вересня 2011 року у м. Житомирі по пров. 2-му Хмельовому, прохання повідомити за номерами телефонів (0412) 46-84-92, 40-73-04 або 102. Конфиденційність гарантується.