“Данєцкіє” взялись за малинського підприємця-патріота

У Малині переслідують свободівця.

Малинська податкова інспекція під керуванням «данєцкіх» не на жарт взялась «перевіряти» підприємницьку діяльність голови КРК Малинської міської організації ВО «Свобода», який під час останніх президентських виборів працював головою виборчої комісії 67-го округу. Таку інформацію Репортерові Житомира надала прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Свободівець є приватним підприємцем, сплачує всі податки, зокрема ПДВ щорічно 150-200 тисяч гривень.

«До четвертого кварталу 2010 року працював на єдиному податку, а потім, як і більшість підприємців, перейшов на загальну систему оподаткування. Власне, перевірка можлива тільки за один квартал минулого року, від нього ж вимагають документацію з бухгалтерського обліку за останні роки, як від юридичної особи, якою він ніколи не був,» – пояснює голова Малинської «Свободи» Василь Федоренко.

Щоденні виклики до податкової, безпідставні претензії можуть говорити лише про вибивання хабара.

«З приходом до інспекції донецького керівництва почався відвертий тиск на підприємців. Дійшло до того, що під час зустрічі міського голови з підприємцями останні обурилися, щоб він переказав «донецькій братві» про відмову давати хабарі,» – повідомляє Федоренко.

Наразі «перевірка» свободівця продовжується!